top of page
dRentmeester_Logo.png
 Dijkstra & Evenblij Ter Plekke
 Dijkstra & Evenblij Ter Plekke

zo 06 nov

|

Valthermond

Dijkstra & Evenblij Ter Plekke

Dijkstra & Evenblij Ter Plekke zondag live vanuit Valthermond Je bent welkom om de uitzending bij te wonen Inloop 19.30 tot 20.00 uur.

Tickets zijn niet te koop
Andere evenementen bekijken

Tijd en locatie

06 nov 2022, 19:15

Valthermond, Zuiderdiep 279, 7876 AP Valthermond, Netherlands

Over het evenement

Het NPO Radio 1-programma Dijkstra & Evenblij Ter Plekke zendt aanstaande zondagavond uit vanuit concertzaal d’Rentmeester in Valthermond. Daar komen de heren te spreken over de vierpoter die de Drentse gemoederen de laatste tijd flink bezig houdt: de wolf. Maar het gaat ook over ‘IJswee’, de documentaire van Okki Poortvliet over de Drentse band met het natuurijs. En ‘Het Huus van Taol’ komt uitleggen waarom het Drentse typetje van Alex Klaassen in een nieuwe supermarktreclame de plank volledig misslaat.

Natúúrlijk gaat het ook over hunebedden, verslaggever Mai Verbij verstopt zich ergens in de gemeente en er is livemuziek van Bert Hadders.

Je bent welkom om de uitzending bij te wonen

Locatie: concertzaal d’Rentmeester, Zuiderdiep 279, Valthermond

Inloop 19.30 tot 20.00 uur.

De radio-uitzending is van 20.00 tot 22.00 uur en is ook te volgen bij BNNVARA op NPO Radio 1 en nporadio1.nl

Google Maps is geblokkeerd vanwege je instellingen voor Analytics en functionele cookies.

Deel dit evenement

Wil jij de priMeur? 

Als eerste weten wat er op het programma staat? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Bedankt voor je aanmelding

Contactgegevens
Huisregels
Deel momenten
  • Facebook
  • Instagram

d'Rentmeester

Zuiderdiep 279

7876 AP Valthermond

Drenthe

 

Info@drentmeester.nl

06 289 765 41

KVK nummer: 814 77 260

RUIMTE VOOR MUZIEK & EVENTS ©2021-2025 BY D'RENTMEESTER

bottom of page